Unique

Unique

Už názov napovie, že sa jedná o unikátnu kolekciu, ktorá kombinuje luxusný vzhľad, husté tkanie príjemné na dotyk s vysokou odolnosťou a všestrannou využiteľnosťou.

Velúr

Velúr

Materiál s nízkym a mäkkým vlasom, ktorý vďaka svojej štruktúre vytvára vysoko elegantný vzhľad. Vďaka výrobkom z velúru sa priestor stáva elegantnejším.

Mikrovlákno

Mikrovlákno

Materiál z umelých vlákien, pripomínajúci semiš, veľmi príjemný na dotyk. V kolekcií nájdete materiály, ktorých vysokú odolnosť a širokú využiteľnosť preveril čas.

Štrukturované látky

Štrukturované látky

Materiály vyrobené z umelých vlákien. V kolekcii nájdete nie len materiály s výraznou štruktúrou, ale aj látky ktoré svojím jemným tkaním výrazne pripomínajú prírodné materiály.

Koženky

Koženky

Povrchová vrstva našich materiálov je tvorená z polyuretánu, z PVC alebo ich kombináciou. V kolekcii nájdete široký výber farieb a štruktúr so širokým spektrom využitia od domácnosti cez verejné priestory až po ambulancie.

Imitácie kože

Imitácie kože

Svojím vzhľadom pripomína kožu, materiály sú však vyrobene z umelých vlákien, sú príjemné  na dotyk a zároveň sú  jednoduché na udržiavanie.

Dekoračné materiály

Dekoračné materiály

V našej ponuke nájdete Blackouty v šírke 150, 280cm, nehorľavé, so 100% zatemnením, materiály z jednej strany lesklé, z druhej strany matné, velúry.

Potlač

Potlač

Široký výber podkladových materiálov a vzorov, vhodné na čalúnenie alebo na dodekorovanie Vášho priestoru  - závesy, podušky, prevozy, obrusy ...

Upravené materiály

Upravené materiály

V kolekcii nájdete laminované materiály, vhodné aj  pre automobilový priemysel, prešitie nitové, gravírované vzory ultrazvukom.

 
Uložiť
Uživateľské nastavenie COOKIES
Používame COOKIES aby sme zabezpečili najlepšiu funkčnosť webstránky. Pokiaľ zamietnete ich používanie, táto stránka nemusí fungovať ako sa očakáva.
Povoliť všetko
Zamietnuť všetko
Funkčnosť
Joomla!
Povoliť
Zamietnuť